Łańcuchy mięśniowe FisiomYoga

Nie widzisz świata takim, jakim jest. Widzisz go takim, jaką/jakim jesteś Ty.
Zadedykuj się chwila po chwili tworzeniu, kształtowaniu siebie według
twojej potrzeby i upodobania. To ze sobą spędzisz całe twoje życie.

FisiomYoga to metoda multidyscyplinarna, która łączy praktykę jogi, fizjoterapię i osteopatię.

Na sesji „Łańcuchy mięśniowe FisiomYoga” odkryjemy jak układa się Twoje ciało w polu grawitacji, jaka pojawia nierównowaga biomechaniczna w ciele. Przyjrzymy się również psyche i postawie życiowej, która kształtuje naszą sylwetkę.

Dobiorę zestaw ćwiczeń zaadaptowany do Twojej postawy (integruję Łańcuchy FisiomYoga i Jogę Powięziową), tak by rozluźnić napięcia, które ograniczają optymalne funkcjonowanie ciała i zrównoważyć pracę łańcuchów mięśniowo-powięziowych, a tym samym zdać sobie sprawę i uwolnić się ze swoich schematów myślenia i działania.

PRZYJRZENIE SIĘ TWOJEJ SYLWETCE POMOŻE CI WZIĄĆ W PEŁNI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TWOJE ŻYCIE I ROZWINĄĆ TWÓJ POTENCJAŁ.

Nawet niewielka nierównowaga biomechaniczna, może wywołać po latach nieodwracalne zmiany w ciele. 

To pełne mocy narzędzie na drodze samopoznania! Proponuję Ci cztery sesje (jedna co miesiąc), w międzyczasie regularna praktyka w domu. Trzymiesięczny proces przemian na poziomie fizycznym i psychicznym, a w rezultacie duchowym (duchowość to jakość, która pojawia się kiedy to, co fizyczne, umysłowe i emocjonalne pozostaje w równowadze).

Sesje możliwe są w Yoga Studio Nirmala w Pruszczu Gdańskim, jak również online.

Przed pierwszą sesją poproszę Cię o przesłanie mi zdjęć Twojej sylwetki wykonanych w określony sposób).

Na podstawie zdjęć oraz potem rozmowy i zobaczenia Twojego ciała w ruchu, określę, które łańcuchy mięśniowe są w napięciu i nierównowadze, by dobrać odpowiedni równoważący zestaw ćwiczeń.

Pierwsza sesja trwa od 2 do 3 godzin (koszt: 500 zł).

Kolejne trzy – od 1 godz. do 2 godzin (koszt: 350 zł za sesję).

Przez te trzy miesiące towarzyszę Ci i wspieram w procesie zmiany. Kiedy wychodzimy ze schematu zarówno myślowego jak i posturalnego, zaczynamy swobodnie, z elastycznością poruszać się pomiędzy wszystkimi łańcuchami mięśniowymi, żonglując swobodnie i ciesząc się pełnią życia i zdrowym harmonijnym ciałem.

REKOMENDACJE