Łańcuchy mięśniowe FisiomYoga

Nie widzisz świata takim, jakim jest. Widzisz go takim, jaką/jakim jesteś Ty.
Zadedykuj się chwila po chwili tworzeniu, kształtowaniu siebie według
twojej potrzeby i upodobania. To ze sobą spędzisz całe twoje życie.

FisiomYoga to metoda multidyscyplinarna, która łączy praktykę jogi, fizjoterapię i osteopatię.

Na sesji „Łańcuchy mięśniowe FisiomYoga” odkryjemy jak układa się Twoje ciało w polu grawitacji, jaka pojawia nierównowaga biomechaniczna w ciele. Przyjrzymy się również psyche i postawie życiowej, która kształtuje naszą sylwetkę.

Dobiorę zestaw ćwiczeń zaadaptowany do Twojej postawy (integruję Łańcuchy FisiomYoga i Jogę Powięziową), tak by rozluźnić napięcia, które ograniczają optymalne funkcjonowanie ciała i zrównoważyć pracę łańcuchów mięśniowo-powięziowych, a tym samym zdać sobie sprawę i uwolnić się ze swoich schematów myślenia i działania.

PRZYJRZENIE SIĘ TWOJEJ SYLWETCE POMOŻE CI WZIĄĆ W PEŁNI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TWOJE ŻYCIE I ROZWINĄĆ TWÓJ POTENCJAŁ.

Nawet niewielka nierównowaga biomechaniczna, może wywołać po latach nieodwracalne zmiany w ciele. 

To pełne mocy narzędzie na drodze samopoznania! Proponuję Ci cztery sesje (jedna co miesiąc), w międzyczasie regularna praktyka w domu. Trzymiesięczny proces przemian na poziomie fizycznym i psychicznym, a w rezultacie duchowym (duchowość to jakość, która pojawia się kiedy to, co fizyczne, umysłowe i emocjonalne pozostaje w równowadze).

Sesje możliwe są w Yoga Studio Nirmala w Pruszczu Gdańskim, jak również online.

Przed pierwszą sesją poproszę Cię o przesłanie mi zdjęć Twojej sylwetki wykonanych w określony sposób).

Na podstawie zdjęć oraz potem rozmowy i zobaczenia Twojego ciała w ruchu, określę, które łańcuchy mięśniowe są w napięciu i nierównowadze, by dobrać odpowiedni równoważący zestaw ćwiczeń.

Pierwsze dwa spotkania -każde ok. półtorej godziny – na których  analizuję sylwetkę oraz jej związek z postawą życiową i dobieram indywidualny zestaw ćwiczeń – koszt: 350 zł za spotkanie (700 zł razem).

Możesz zakończyć tę przygodę po dwóch spotkaniach, a jeśli chcesz wejść w głębszy proces, wprowadzić zmianę w twoim ciele i tym samym w twoim życiu, to zapraszam Cię na kolejne trzy  – od 1 godz. do 1.30 godz. (koszt: 250 zł za sesję). (raz w miesiącu).

Przez te trzy miesiące towarzyszę Ci i wspieram w procesie zmiany. Kiedy wychodzimy ze schematu zarówno myślowego jak i posturalnego, zaczynamy swobodnie, z elastycznością poruszać się pomiędzy wszystkimi łańcuchami mięśniowymi, żonglując swobodnie i ciesząc się pełnią życia i zdrowym harmonijnym ciałem.

REKOMENDACJE

Nirmalaletters