Laboratorium Ekspresji Ciała

Taniec jest dla mnie drogą samopoznania,

uczy głęboko słuchać siebie, drugiego człowieka, natury.

Taniec jest dla mnie drogą samopoznania, uczy głęboko słuchać siebie, drugiego człowieka, natury.

Każdy w swojej esencji jest Istotą Twórczą, Kreatorem. Sztuka, twórczość jest manifestacją wszechświata, który znajduje się w ciągłej ekspansji. Kreator, twórca jest zwierciadłem kreacji. Być Twórcą to odnaleźć łączność z Naturą życia i jego ruchem. Przełamując utarte ścieżki poruszania się, przełamujemy stereotypy myślowe. Kiedy ciało odkrywa nowe sposoby poruszania się w przestrzeni, umysł również wchodzi na nowe ścieżki. Kiedy doświadczasz siebie w ciele, pozwalasz sobie na swobodną ekspresję, umysł staje się jasny i spokojny.

UWAŻNOŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ, MEDYTACJA, SWOBODNY RUCH TO KLUCZ DO KREATYWNOŚCI.

„Uzdrawiająca siła tańca rozwija pełny potencjał, kiedy uda nam się wywołać

w sobie uczucie  scalenia i odczuć więź ze wszystkim, co nas otacza.”

„Uzdrawiająca siła tańca rozwija pełny potencjał, kiedy uda nam się wywołać w sobie uczucie  scalenia i odczuć więź ze wszystkim, co nas otacza”

Anna Halprin

Medytacja, ruch, tworzenie ciałem. Ekspresja, zabawa, wewnętrzne dziecko, spontaniczność, ciało-dusza-poezja, ruch w relacji ja ze sobą, ja z drugim, ja jako część grupy.

Laboratorium ekspresji stwarza przestrzeń, która daje ci możliwość doświadczenia Twojej esencji kreatywnej, otwarcia twojego potencjału z miejsca żywego źródła, którym jest przeżycie medytacyjne, uważność, obecność, celebracja życia. Dotyka serca, sprawia że chwila jest bardziej żywa. To doświadczenie staje się inspiracją do kształtowania twojej codzienności, do tworzenia twojego życia.

Laboratorium Ekspresji Ciała bazuje przede wszystkim na Laboratorio de Expresión Corporal Dramatica Jessiki Walker, ale integruje również moje odkrycia i doświadczenia z innych przestrzeni ruchu i samopoznania.

REKOMENDACJE

YOGA STUDIO NIRMALA
ul. Modrzewskiego 20,
83-000 Pruszcz Gdański

Nirmalaletters