Praktyka jogi oczyszcza ciało i umysł. Prowadzi umysł ze stanu rozproszenia do stanu koncentracji i uważności.

Witaj w YOGA STUDIO NIRMALA

To kameralna przytulna przestrzeń jogi, samopoznania, regeneracji, w Pruszczu Gdańskim. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, tak, że mogę zwrócić uwagę na indywidualne potrzeby każdej osoby. Zapraszam Cię na praktykę jogi integralnej, regeneracyjnej, jogi nidry, medytacji, na koncerty relaksacyjne mis i gongów, masaż ajurvedyjski, sesje indywidualne FisiomYoga – łańcuchy mięśniowe, i na tematyczne warsztaty dla dorosłych i dzieci.

Znajdziesz tu zarówno ukojenie i wyciszenie jak i doenergetyzowanie, zadbasz zarówno o swoje ciało, zdrowy kręgosłup, jak i o spokój umysłu. Z niektórych zajęć możesz skorzystać również on-line. Jeśli potrzebujesz w życiu zdrowia, harmonii, spokoju, zacznij od zadbania o siebie.

Nazywam się Marta Nirmala Miguła

Joga jest dla mnie życiem w zgodzie z prawami Natury, wskazuje mi drogę do stanu równowagi, harmonii ciała, serca i umysłu.

Przypomina nieustannie o odpowiedzialności za własne życie, zdrowie, samopoczucie. Joga jest dla mnie niewyczerpalnym źródłem inspiracji, by przeżywać życie w pełni.

Dlatego kocham dzielić się jogą z innymi. Joga to nie tylko praktyka asan i wszystkie ich pozytywne efekty dla ciała, joga to również praca z umysłem, zdolność koncentracji, umiejętność radzenia sobie ze stresem, z emocjami, energetyzujące spotkanie z nieopisaną wewnętrzną ciszą, joga to celebrowanie życia.

Sekret polega na tym, by skupić energię i skierować ją na to, co rzeczywiście jest dla nas ważne. Wtedy możemy poznawać spokój, który leży u podstawy wszelkich poruszeń świadomości.

KORZYŚCI PLYNĄCE Z REGULARNEJ PRAKTYKI JOGI:

Wzmacnia, uelastycznia, nadaje gibkości ciału. Harmonijnie angażuje wszystkie grupy mięśni, stawy, kości. Kształtuje optymalną postawę ciała.

Wycisza, uspokaja, równoważy system nerwowy. Redukuje stres. Pomaga utrzymać równowagę i stabilność psychiczną.

Pobudza gruczoły dokrewne, regulując gospodarkę hormonalną organizmu.

Podnosi odporność.

Usprawnia metabolizm.

Uwalnia od napięcia ciało i umysł.

Rozwija pełną akceptację i życzliwość do samego siebie i świata.

Podnosi poziom koncentracji umysłu i zdolność zarządzania własną energią.

Odmładza i oczyszcza organizm - dotlenia i zwiększa ilość antyoksydantów we krwi.

Odbieraj raz w miesiącu aktualności z Yoga Studio Nirmala:

"Joga to sposób życia. Odmieni Ciebie, a przez to również Twoje relacje z ludźmi i otoczeniem. Tak jak słońce delikatnie i powoli otwiera pąki kwiatów, tak uważna i nieśpieszna praktyka jogi otwiera ciało. Gdy otwarte jest ciało, otwarte jest też serce. We wszystkich komórkach organizmu zachodzi przemiana. Przywrócenie kontaktu z własnym ciałem oznacza odzyskanie właściwej relacji z naturą i z całym wszechświatem. Powraca równowaga. Otacza nas przestrzeń, a potężna siła płynąca z wnętrza ziemi, połączona z energią kosmosu, staje się częścią nas samych. Jaka to siła wiąże ze sobą światy i przyciąga nas do siebie nawzajem? Czy nazwiemy ją grawitacją, energią czy miłością...."

Vanda Scaravelli

Nirmalaletters